BAYİLİK PANELİ

Bayimiz olduktan sonra müşterilerinizi oluşturmanız için sizlere bayi panel girişi verilecektir. Bayi Panelinizden yapabilceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili Bizler size gerekli desteği vereceğimizden şüpheniz olmasın. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi Paneli sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

BAYİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ?

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin yaygınlaşmasında ve yeni üye kitlesine ulaşmamızda bizimle Birlikte İş Ortağı olabileceğinizi biliyor muydunuz ?
Bayilik sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verebilirsiniz. İptv Bayilik başvurusundaki kullanım detaylarını sizle paylaşalım.

Neden İPTV Bayilik Hizmeti

Kendi işinizi kurup iptv bayilik hizmetinden yararlanarak satışları yapabilir müşterilerinizi kendiniz yöneterek satışlardan kazanç elde edebilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME

Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır.
6 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden  65 Kredi 12 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda 100 Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz tükendikçe sistem yöneticilerine ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz.

1 kredi 1 ₺ olarak hesaplanır.

BAYİLİK ŞARTLARI

Bayimiz olmadan önce en az Giriş Paketi yani 250 kredili 250₺ paketini alma zorunluluğunuz vardır. Satın alacağınız bu kredi kullanıcılar oluşturmanız için hesabınıza tanımlanacaktır.

SİZE AİT ALAN ADI:

BAYİMİZ OLDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN IPTV BAYİLİK SERVER SİZE ALAN ADINI (DOMAİN) KAYIT EDECEKTİR